Kurumsal

EMART BUKLET, kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile buklet ve otel malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe satış ve üretim yönünden liderlik konumuna doğru emin adımlarla ilerlemektedr.

EMART BUKLET, tam hizmet anlayışıyla otelinizde ihtiyaç duyduğunuz buklet ürünlerinin yanı sıra, otel ekipmanları, tekstil ürünleri, konusunda uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Zamanında teslimat ve kalite ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, başta otel sektörü olmak üzere; hastahaneler, Orduevleri, Spor ve spa merkezleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Gelen talepler doğrultusunda model, renk, tasarım ve ambalaj hazırlayarak istenilen konsepti hazır hale getirmekteyiz.

Tasarım ve üretim alanında yurt içinde ve yurt dışında tüm yenilikleri yakından takip ederek, sürekli kendini geliştiren, müşterilerine her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı amaçlayan profesyonel bir ekiple yolumuza ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz.